Rynek w Goświnowicach
Panorama Goświnowic z XX w.
LKS Goświnowice
Nieistniejący już pałac w Goświnowicach
Góra Krzyżowa w mglisty poranek
Panorama
Fragment Messtischblatt'u z 1938 roku

Pragniemy poinformować, iż 10.02.2018 roku w Nyskim Domu Kultury odbędzie się Gala Wiedeńska organizowana przez międzynarodową grupą wokalną, w której skład wchodzą wybitni śpiewacy i instrumentaliści, na co dzień koncertujących na deskach polskich i międzynarodowych oper oraz filharmonii.

W ramach współpracy będziemy zaszczyceni mogąc obdarzyć naszych czytelników dwuosobowym zaproszeniem na to wydarzenie. Więcej szczegółów o nadchodzącym konkursie już wkrótce na naszym profilu facebookowym.

  • Gala wiedeńska - plakat
  • Koncert wiedeński - informator 2018

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

 

Bilety 80 zł: Nyski Dom Kultury (ul. Wałowa 8)
tel. 77 433 44 75, grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl 
oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

Zapraszamy serdecznie!

Joomla templates by a4joomla