Rynek w Goświnowicach
Panorama Goświnowic z XX w.
LKS Goświnowice
Nieistniejący już pałac w Goświnowicach
Góra Krzyżowa w mglisty poranek
Panorama
Fragment Messtischblatt'u z 1938 roku

W dniu dzisiejszym, 18 czerwca 2017, nasza drużyna rozegra ostatni mecz kończącego się już sezonu 2016/2017. Tym bardziej zachęcamy do kibicowania naszej drużynie, szczególnie, że jesteśmy gospodarzami tego spotkania. Przeciwnikiem LKSu Goświnowice jest LZS Agro-Chmiel Ujeździec, a mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie przy ul Radzikowickiej. 

Do tej pory nasza drużyna 21 meczy i zgromadziła 20 punktów. Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy sezon po bardzo długiej przerwie w funkcjonowaniu drużyny (choć część zawodników miała szlify grając w ubiegłym sezonie jako II drużyna Atomu Grądy-Goświnowice), cieszymy się z każdego punktu licząc na jeszcze lepszy wynik w przyszłym sezonie.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie! 

  • Mecz ligowy klasy _B_ LKS Goświnowice- LZS Agro-Chmiel Ujeździec
Joomla templates by a4joomla