Rynek w Goświnowicach
Panorama Goświnowic z XX w.
LKS Goświnowice
Nieistniejący już pałac w Goświnowicach
Góra Krzyżowa w mglisty poranek
Panorama
Fragment Messtischblatt'u z 1938 roku

Po odwieszeniu rozgrywek piłkarskich przez OZPN w A-klasie, w której swoje mecze rozgrywa LKS Goświnowice, nasza drużyna już jutro, tj. 25 kwietnia 2021 r., wróci na boisko i zmierzy się u siebie z LZS Dziewiętlicami.

Obecnie LKS zajmuje niezłe 7 miejsce w tabeli, mając do rozegrania jeden mecz zaległy w stosunku do innych drużyn i cztery mecze zaległe w związku z zawieszeniem rozgrywek, które to ze względu na zagrożenie epidemiologiczne były wstrzymane od 20 marca.

Zaległe kolejki będą rozgrywane w terminach przedstawionych w poniższej tabeli. Naszą drużynę czeka więc intensywny czas spowodowany kumulacją kilku meczy.

  • 1. Terminarz rozgrywek od 25 kwietnia 2021
  • 2. Tabela grupy III opolskiej A-klasy

Strona internetowa Goświnowic zamieszczać będzie informacje dotyczącą nadchodzących spotkań naszej drużyny (na stronie startowej, po lewej stronie pod głównym menu), tak aby każdy fan piłki nożnej mógł być na bieżąco z rozgrywkami. Zachęcamy również do polubienie fanpage’u LKSu Goświnowice na facebooku:: @lksgoswinowice

Przypominamy, że niestety mecze wciąż są rozgrywane bez udziału kibiców.

Na koniec pragniemy poruszyć kwestię zdarzających się na naszym stadionie aktów wandalizmu oraz zaśmiecania trybun i płyty boiska. Apelujemy do wszystkich odwiedzających stadion o przestrzeganie podstawowych zasad kultury obowiązujących w miejscach publicznych. Prosimy o dbanie o wspólne dobro, a przynajmniej o nieniszczenie go. Wszystkim nam zależy na jak najlepszych wynikach naszej drużyny w rozgrywkach, tymczasem naprawianie powstałych szkód odbiera zawodnikom środki, które mogłyby zostać przeznaczone na wyposażenie lub trening. Dlatego gorąco apelujemy o obywatelską postawę i szacunek, a wandali prosimy o kontakt z Zarządem naszego klubu w celu naprawienia powstałych szkód. 

  • 1. Zdewastowana ławka rezerwowych
  • 2. Zdewastowana ławka rezerwowych...
  • Zaśmiecone trybuny po jednym z meczów...

 

  • 2020 08 - dryżyna LKS Goświnowice
  • 2020 09 - drużyna LKS Goświnowice w nowych strojach

zamieszczać będzie informacje dotyczącą nadchodzących spotkań naszej drużyny (na stronie startowej, po lewej stronie pod głównym menu), tak aby każdy fan piłki nożnej mógł być na bieżąco z rozgrywkami. Zachęcamy również do polubienie fanpage’a LKSu Goświnowice na facebooku:
Joomla templates by a4joomla