Rynek w Goświnowicach
Panorama Goświnowic z XX w.
LKS Goświnowice
Nieistniejący już pałac w Goświnowicach
Góra Krzyżowa w mglisty poranek
Panorama
Fragment Messtischblatt'u z 1938 roku

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Bioagra SA już od dziś prowadzi sprzedaż płynu dezynfekcyjnego DEZPOWER własnej produkcji.

Akcja Bioagry skierowana jest do społeczności lokalnej, dlatego płyn będzie dostępny wyłącznie przez Zakładem Produkcji Etanolu "Goświnowice". Sprzedawany on będzie w cenie produkcji tj. 1 l za 15,50 zł, zaś 5 l za 59,00 zł. 
Sprzedaż odbywała się będzie do odwołania w robocze dni tygodnia, od 8:00 do 16:00.

Bioagra SA przekaże bezpłatnie 7 tys. litrów płynu DEZPOWER nyskiemu samorządowi, szpitalowi zakaźnemu w Nysie, straży pożarnej, a także przychodniom lekarskim i instytucjom kościelnym, w tym opiekującym się bezdomnymi. Jest to szczególnie warte odnotowania, gdyż środki tego rodzaju są obecnie bardzo trudno dostępne w skali całego kraju ze względu na ograniczenia w dostępie do etanolu jak również opakowań.

  • Opakowanie 1 litr
  • Opakowanie 5 litr

OPIS PRODUKTU:
DEZPOWER to płyn do dezynfekcji rąk, który skutecznie niszczy koronawirusa SARS-CoV-2. Płyn niszczy zewnętrzną osłonę koronawirusa co prowadzi do rozpadu zarazka. Środek przeznaczony jest do powszechnego stosowania. Skład zapewnia utrzymanie wysokiego poziomu higieny i komfortu użycia w miejscach, w których wymagana jest dezynfekcja rąk. Płyn nie nadaje się do spożycia.
DEZPOWER płyn do dezynfekcji - cechy:
- działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.
- zawartość etanolu: 73,5 proc.
- skład: etanol neutralny, etanol izopropylowy, gliceryna, woda demineralizowana, kompozycja zapachowa.
- rejestracja: DEZPOWER Płyn do dezynfekcji rąk został zarejestrowany i dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Joomla templates by a4joomla